facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

mikroporady.pl

 


Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa uznaje za ważne dla rozwoju przedsiębiorczości w Polsce pomaganie przedsiębiorcom w sposób innowacyjny z wykorzystaniem nowoczesnych technik internetowych.
W tym celu Fundacja uruchomiła internetowy serwis www.mikroporady.pl, jakobezpłatne narzędzie pomocy w zarządzaniu mikro firmą.
Rejestracja w serwisie umożliwia nieograniczone korzystanie z pomocy w prowadzeniu działalności gospodarczej na każdym etapie rozwoju, w zakresie:
  • zatrudniania i zarządzania,
  • podatków i rachunkowości,
  • współpracy z urzędami i administracją publiczną.
Serwis www.mikroporady.pl, jako wiarygodne źródło bezpłatnej wiedzy i informacji uczestniczy w Programie Google Grants oraz współpracuje m.in. z Portalem Innowacji Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Z serwisu regularnie korzysta ponad 8 000 użytkowników indywidualnych, a ok. 200 urzędów miast, gmin i powiatów w całej Polsce poleca serwis na swoich stronach internetowych. Więcej o serwisie mikroporady.pl.

Serwis Mikroporady.pl to:
Zarejestrowani użytkownicy otrzymują cotygodniowy dostęp do Biuletynu Aktualizacyjnego. Fundacja w tym celu podpisała bezterminową umowę na aktualizowanie serwisu o nowe wzory umów, regulaminy, instrukcje, porady oraz zapewnia zgodność wszystkich treści z aktualnie obowiązującym prawem gwarantowaną przez zespół prawników Kancelarii Juris.

Zarejestruj się terazAkademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa jest organizacją pożytku publicznego i prowadzi internetowy serwis mikroporady.pl w ramach nieodpłatnej działalności pożytku publicznego. Więcej o Fundacji i innych realizowanych projektach: www.Wiedza3G.pl

Polub nas na Facebooku!

 
Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza